KONST / Litografier / Färglitografi 12894036
nr 1289 4036
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 16/200. Motivet: 39x30cm
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
måndag 18 november 2019
kl 18:30:47
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren